راهنمای دریافت و نصب کتابخانه جاوا اسکریپت (SDK)

ثبت وب سایت در پنل کاربری

از طریق منوی اپلیکیشن ها > ایجاد اپلیکیشن جدید را فشار دهید و بعد از تکمیل فیلد های مربوطه، دکمه ثبت را فشار دهید.

لیست اپلیکیشن ها

بعد ایجاد اپلیکیشن یا اپلیکیشن های خود و بازگشت به لیست اپلیکیشن ها، می توانید عنوان و مشخصات اپلیکیشن های خود را در این لیست مشاهده نمایید. در پلن پایه فقط یک اپلیکیشن می توانید ایجاد نمایید و در پلن استارتاپ 2 اپلیکیشن و در دیگر پلن ها 3 اپلیکیشن می توانید ایجاد نمایید.

دریافت کتابخانه جاوا اسکریپت

در لیست اپلیکیشن ها به ازای هر اپلیکیشن، در ستون دریافت کتابخانه، بر روی کلیک نمایید تا پاپ آپ مربوط به نمایش کتابخانه جاوا اسکریپت نمایش داده شود. سپس دکمه کپی را فشار دهید تا کد کتابخانه جاوا اسکریپت کپی شود.

نصب کتابخانه

در هر صفحه ای از وب سایت خود که مایلید رفتار بازدید کنندگان را رصد نمایید، کد مربوط به کتابخانه جاوا اسکریپت را در هدر (تگ head) کپی نمایید. پیشنهاد ما اینست که برای تحلیل کامل رفتار بازدید کنندگان، کد مربوطه را در هدر اصلی وب سایت خود، جاییکه همه صفحات به آن دسترسی دارند قرار دهید.

دریافت گزارشات

به محض قرار دادن کتابخانه جاوا اسکریپت در وب سایت خود، می توانید از طریق پنل کاربری، گزارشات مورد نیاز را دریافت نمایید.

امکانات پیشرفته

کتابخانه جاوا اسکریپت آنالیکا دارای ده ها وب سرویس می باشد که راهنمای آن در اینجا آمده است. این وب سرویس ها به شما کمک می کند که علاوه بر بازدید ها، هر نوع رویدادی که مد نظر شما می باشد را نیز ثبت نمایید در نتیجه می توانید از امکانات موجود در پنل کاربری خود به شکل کامل و بهینه تری استفاده نمایید.