تخفیف با کد تخفیف analika تا 25% تخفیف بگیرید

درباره آنالیکا

راهی که ما طی کرده ایم...

1

ایده تجزیه و تحلیل بازدیدکنندگان

2

شروع ما

متاسفانه كشور ما نه تنها سهمی در ایجاد سرویس های مرتبط با مدیریت بازدیدکنندگان وب سایت ها نداشته بلكه در استفاده از فرصتها و دست آوردهای عظیم بوجود آمده نیز گام موثری برنداشته است. از این رو در آذر ماه سال ۱۳۹۶ به فکر بومی سازی اولین سرویس تجزیه و تحلیل بازدیدکننده افتادیم.

3

روزهای اولیه

در ابتدا، شروع به تحلیل و بررسی نمونه های موجود خارجی کردیم و خیلی دقیق وارد جزئیات کتابخانه ها و گزارش هایی که ارائه می دهند شدیم. تقریبا نمونه ی معروف و بزرگی نبود که ما آن را موشکافی نکنیم و این کار تا انتهای اسفند ۱۳۹۶ طول کشید.

4

مذاکره با مشتریان هدف

در ابتدای سال ۱۳۹۷ شروع کردیم با برخی از مدیران وب سایت هایی که می شناختیم در مورد کاری که می خواهیم انجام دهیم مذاکره کردیم تا نیاز آنها را دقیقا شناسایی کنیم. برخی از آنها نکات خیلی خوبی را به ما تذکر دادند و باعث شد که کمی نوع سرویس ای که قصد تولید آن را داشتیم تغییر کند.

5

تولید نمونه اولیه کتابخانه را شروع کردیم

بعد از کلی درگیری با نمونه های خارجی و صحبت با این و اون، تصمیم به تولید اولیه کتابخانه جاوا اسکریپت کردیم و بعد از صحبت با برخی از دوستان جهت کمک در برنامه نویسی، بلاخره اولین کتابخانه در مهر ماه ۱۳۹۷ تولید شد.

6

پذیرش در پارک علم و فناوری خراسان

هنوز درگیر بررسی و انتخاب پایگاه داده های مورد نیاز خود بودیم که به این فکر افتادیم برای استفاده از منتور های پارک علم و فناوری، درخواست پذیرش بدیم و خوشبختانه بعد از چند ماه پیگیری از بین ۵۶ طرح ارائه شده به پارک، در اسفند ماه ۱۳۹۷ طرح ما در پارک علم و فناوری خراسان پذیرش گردید.

7

اخذ گواهی دانش بنیان

دقیقا پس از ۴ سال کار و توسعه بر روی محصول در اسفند ماه ۱۴۰۱ موفق به اخذ گواهی دانش بنیان شدیم.

8

اکنون

در حال حاضر ما به بیش از ۵۰۰ کسب و کار آنلاین در حال ارائه سرویس می باشیم و علاوه بر نگهداری، همزمان در حال توسعه و افزودن سرویس های جدید به آنالیکا هستیم.